Masz pytania? nie wiesz który produkt wybrać?

  • Telefon: 34 317 90 67
  • miniform@miniform.pl
  • Zapraszamy!

Rejestracja

Dane podstawowe
Dane adresowe

Sklep posiada ofertę dedykowaną dla przedszkoli, a zatem założenie konta w sklepie dla osób fizycznych czy podmiotów dokonujących zakupów niezawiązanych z prowadzoną działalność zależy od pozytywnej weryfikacji przez administratora. W przypadku braku takiej weryfikacji zachęcamy do telefonicznego kontaktu z nami lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu powyżej jest Stanisław Telęga prowadzący działalność gospodarczą pod firmą P. P. H. „MEBLOTEL” Stanisław Telęga (ul. Tysiąclecia 19, 42-140 Panki). Państwa dane będą przetwarzane w celu założenia konta w naszym sklepie internetowym oraz weryfikacji zgodności z prawdą podanych danych w formularzu rejestracyjnym. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do umożliwienia Państwu dokonania zakupów poprzez naszą stronę internetową, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu założenia konta w naszym sklepie internetowym i poznania cen produktów oferowanych na stronie internetowej. Mają Państwo prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.